Menu na Kinder Party!

catering serviceKażdy rodzic organizujący zabawę dla swoich pociech oraz ich kolegów i koleżanek, staje przed wyborem: kupić czy gotować. Jak powszechnie się uważa, posiłki przygotowywane dla dzieci samodzielnie są zdrowsze od tych, które zapewnia nam obsługa cateringowa.

Nie dajmy się zwariować!

Jako rodzice często czas, którym dysponujemy jest ograniczony. Nie ma sensu „stać przy garach” cały dzień by przygotować idealne dania. Lepiej poświęcić ten czas dzieciom lub spożytkować na wymyślenie kreatywnych zabaw. Profesjonalny catering service jak Horeca Service skierowany do dzieci, dba o to by posiłki były smaczne, zdrowe i kolorowe.

Na słodko czy na słono?

Chociaż większość dzieciaków uwielbia słodkości, należy pamiętać, aby nie stanowiły one większej części przekąsek. Na stole powinien znaleźć się porządny posiłek w formie dania głównego, który zapewni dzieciom odpowiednią energię do zabawy. Dopiero na drugim planie serwujmy ciasta i ciasteczka. Warto również zastąpić część słodyczy i przekąsek owocami i warzywami.

Im bardziej kolorowo tym smaczniej

Dzieci często jedzą oczami, o czym rodzice doskonale zdają sobie sprawę, gimnastykując się podczas robienia kolorowych kanapek czy układając obiadki w rozmaite kształty. W taki sam sposób można zachęcić pociechy na Kinder Party by wybierały zamiast słodyczy – zdrowe przekąski. Ułożenie owoców i warzyw np. na kształt zwierzątek z pewnością sprawi masę radości podczas jedzenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Catering i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.